02.06.2019

I Міжнародний інклюзивний спортивно-культурний фестиваль «Спорт та творчість запорука миру»

З 31 травня по 02 червня 2019 року громадська організація «Київське міське фізкультурно-спортивне товариство «Україна» до дня захисту дітей провела I Міжнародний інклюзивний спортивно-культурний фестиваль «Спорт та творчість запорука миру» за адресою м. Київ, вул. Курортна,6, Пуща-Водиця.
Фестиваль проводився за підтримки благодійного фонду «Рух назустріч»; позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів з ігрових видів спорту «Метеор»; відокремленого осередку у м.Києві «асоціація гирьового спорту»; Київської міської громадської організації «Олегів щит»; громадської організації «Київська міська спортивна федерація бадмінтону інвалідів»; журналу «Фінанси та контроль»; клуба стрільби із лука «Руно» та київської обласної громадської організації «Федерації стрільби із лука», під егідою та з підтримки Київської міської адміністрації .
До участі у заході було залучено 150 дітей, з яких 90 — з інвалідністю.
Були проведені такі спортивні заходи, як матчеві зустрічі з волейболу між хлопчиками та дівчатками, футбол, бадмінтон, майстер-клас з підняття гир, а також з регбі, який проводив регбійний клуб «Пегас».
Дуже добре була організована робота творчих майстерень з малювання, розмальовок гіпсових фігурок, виготовлення фігурок з пластику, плетіння витинанок, музикальних номерів.

Після закінчення заходів було організовано нагородження усіх учасників фестивалю, яких пригощали морозивом та солодощами, а під кінець заходу — приготування каші та юшки на багатті