06.12.2019

Фінал Кубку газети «Профспілкові вісті» з футзалу серед команд трудящих промислової, транспортної та соціально-побутової сфери

6 грудня редакція газети «Профспілкові вісті» спільно з Київською міською організацією ФСТ «Україна» у спорткомплексі Навчально-відновлювального центру УТОГ в Пущі-Водиці провели фінал Кубку газети «Профспілкові вісті» з футзалу серед команд трудящих промислової, транспортної та соціально-побутової сфери. Відбірковий етап Кубку пройшов 22 листопада на столичному стадіоні «Спартак».
Відкрили змагання та побажали учасникам цікавої гри, а також швидкості, витривалості й спортивного драйву голова Київського міського ФСТ «Україна» Максим Бобовик та головний редактор газети «ПВ» Олексій Плаксін.
У підсумку, в запеклій боротьбі золотим призером турніру стала команда ДП «Антонов». Срібло виборола команда колективу Державного університету інфраструктури та технологій. Бронзу здобула команда ГО «Фавор ЮА».
Варто зазначити, що команда ДП «Антонов» є постійним учасником змагань, які організовує редакція «ПВ» спільно з Київською міською організацією ФСТ «Україна». Нагадаємо, що у вересні «антонівці» стали володарями перехідного Кубка «ПВ»-2019 з легкоатлетичного кросу.
Олексій Плаксін подякував усім командам спілчан за участь у змаганнях. Головний редактор «ПВ» також висловив сподівання, що Кубок «ПВ» з футзалу стане традиційним і надалі об’єднуватиме тих, хто завжди й скрізь пропагує здоровий спосіб життя, а також сприятиме популяризації спорту та газети «Профспілкові вісті» серед членів профспілок.