21.01.2021

Пройшла президія КМФСТ «Україна»

21 січня 2021 року за адресою м. Київ, вул. Золотоустівська,1 відбулася президія Київського міського фізкультурно-спортивного товариства «Україна». Були присутні 8 членів президії, та 2 запрошених.

Заслухали звіт голови КМФСТ «Україна» Бобовика Максима Івановича про проведену роботу за 2020 рік, та визнали його задовільним. Обговорили план роботи на 2021 рік, та затвердили Календарний план. Розглянули заяви, щодо прийому в члени КМФСТ «Україна» та постановили прийняти нових членів товариства.

Головним питанням порядку денного було призначення дати та умови проведення позачергової конференції Київського міського фізкультурно-спортивного товариства «Україна» за вимогою голови товариства. Постановили призначити дату позачергової конференції на 22 лютого 2021 року. Кожен член Київського міського фізкультурно-спортивного товариства «Україна» хто бажає прийняти участь в позачерговій конференції повинен подати анкету делегата до робочої групи по підготовці до позачергової конференції КМФСТ «Україна» не пізніше 12 лютого 2021 року.