31.03.2021

Днями столичний СК «Авангард» знов приймав фінальні ігри Чемпіонату України серед юнацьких команд ВЮБЛ

Днями столичний СК «Авангард» знов приймав фінальні ігри Чемпіонату України серед юнацьких команд ВЮБЛ. На цей раз до Києва завітали 8 кращих команд дівчат 2007 року народження. Наше місто представляла СДЮШОР м.Києва з баскетболу КМФСТ «Україна» (збірна Києва- МОБІ).
Киянки вийшли в фінальну частину з першого місця в підгрупі, і в ¼ фіналу зустрічались з полтавською СДЮШОР-2. Наші дівчата отримали впевнену перемогу з рахунком 84:16, і в півфіналі вийшли на КЗ ЗОДЮСШ (Запоріжжя), яку також перемогли з рахунком 65:61. В другому півфіналі дніпропетровська ДФКС-СДЮСШОР-5 перемогла чинних чемпіонок – команду ВЕНЕТО-Черкаси.
Таким чином, у матчі за перше місце зійшлися команди Києва та Дніпра. Наші дівчата дуже прагнули до перемоги, але у підсумку все ж таки програли 8 очок, та отримали срібні нагороди Чемпіонату України. Тренери нашої команди – Марія Дубас, Ольга Красникова та Юлія Лапшинова вважають цей результат тільки стимулом, щоб працювати ще краще, та привезти до Києва наступного року тільки золоті медалі. До символічної п’ятірки фіналу потрапили дві представниці столиці — це Вікторія Анісімова та Євгенія Мальченко