09.04.2021

Одеса з 6 по 8 квітня приймала фінал Чемпіонату України з баскетболу (ВЮБЛ) серед команд дівчат 2008 року народження

Одеса з 6 по 8 квітня приймала фінал Чемпіонату України з баскетболу (ВЮБЛ) серед команд дівчат 2008 року народження. Київ представляла збірна міста (СДЮШОР м.Києва КМФСТ Україна) під керівництвом тренерів Марії Дубас та Юлії Лапшинової. В перший день наші дівчата з рахунком 54:42 впевнено обіграли запорізьку ЗОДЮСШ, і одразу дві наші гравчині – Вікторія Анісімова та Вероніка Письменник оформили дабл-дабл у цій грі.
Наступна гра мала статус півфінальної, та на паркеті одеської СДЮСШОР ім.Літвака Б.Д. жереб звів наших дівчат з господарками турніру. Наші гравчині дозволили супернику перехопити перевагу у другій чверті, і скоротивши відставання до 5 очок, нажаль, так і не змогли відновити лідерство у цій грі.
У боротьбі за бронзові медалі дівчата змогли проявити всі найкращі бійцівські якості після прикрої поразки у ½ фіналу, та не оставили сумнівів супернику ДЮСШ (Бердянськ). З рахунком 62:55 наші дівчата додали бронзовий комплект медалей до заліку столиці України. В результаті голосування, наші Вікторія Анісімова та Вероніка Письменник потрапили до символічної п’ятірки фіналу Чемпіонату України ВЮБЛ.