28.04.2021

Збірна команда м. Києва в складі якоі спортмени КДЮСШІ «Прометей» КМФСТ Україна стартує на Чемпіонаті України з боччі УОРА. (Оновлюється)

Збірна команда м. Києва в складі якоі спортмени КДЮСШІ «Прометей» КМФСТ Україна стартує на Чемпіонат України з боччі УОРА. Вболівайте! Будемо вас інформувати. Змагання починаються 25.04.2021

Чемпіона Украіни з бочча УОРА. м.Одеса. За підсумками першого дня маємо дві перемоги Шульгіна Володимира (клас ВС2), дві перемоги Олексія Ковгана (із трьох можливих) (клас ВС4), одну перемогу Полякова Володимира (з однієі гри) клас ВС2 Всі хлопці мають шанс на вихід в фінальну частину змагань… Дівчата: Катерина Тамешева (клас ВС2) Анастасія Стельмах (клас ВС1) зіграли по одній гри (на жаль програли).

Продовжуємо розповідь про наші змагання. 3-й день: маємо 1-у перемогу та 1-у поразку у класі ВС2, у дівчат маємо у класі ВС1 1-у перемогу, іі здобула Анастасія Стельмах, 1-у поразку, у класі ВС2 маємо три поразки. Гідний опір чинила Томашева Катерина але у підсумку програла Морозу Андрію члену збірноі команди Украіни. Ковган Олексій сьогодні зіграв своі зустрічі та отримав перемоги. Таким чином мємо: Шульгін та Поляков вийшли з групи та завтра зіграють чвертьфінали. Ковган Олексій потрапив до півфіналу.

Продовжую розповідь про ЧУ з боччі. За підсумками сьогоднішнього дня маємо бронзового призера в класі ВС-2 Володимира Полякова. 4-е місце Ковгана Олексія в класі ВС-4. Він же продовжує боротьбу з напарником з Полтави в парних змаганнях цього ж класу та вийшов до півфіналу Взавтра продовжаться ігри в парах ВС-4, а також розпочнуться командні ігри в ВС2/ВС1 (Нагадую, за правилами всі мають бути у візку, як у грі так і під час нагородження)