01.10.2021

Пройшла позачергова конференція КМФСТ «Україна»

30.09.2021 в приміщенні ВФСТ «Україна», за адресою місто Київ вул. Золотоустівська,1, пройшла позачергова конференція КМФСТ «Україна» в якій прийняло участь 27 делегатів. Серед запрошених були присутні заступник директора Департаменту молоді та спорту КМР — начальник управління спорту Видиш Володимир Миколайович та директора ДЮСШ КМФСТ «Україна».
Головуючим було обрано Бобобика Максима Івановича, секретарем — Мавлютдінова Олексія Олексійовича.

Порядок денний:
1. Затвердження нової редакції статуту КМФСТ «Україна».
2. Передача шкіл до КМДА, засновником яких є КМФСТ «Україна».
3. Різне.

По першому питанню порядку денного одноголосно прийняли рішення про затвердження нової редакції статуту КМФСТ «Україна».

По другому питанню порядку денного виступила Голова ВФСТ «Україна» Омельчук Наталія Вікторівна, яка розповіла про історію створення і підтримки ДЮСШ, які входять до складу КМФСТ «Україна», про необхідність передачі їх до комунальної власності міста Києва. Далі слово взяв директор КДЮСШ «Восход» Зосімов Валерій Федорович, який попросив підтримати рішення про передачу шкіл, за умови підписання договорів про співпрацю з КМФСТ «Україна» та за умови, що заліки шкіл будуть йти також на користь КМФСТ «Україна». Наступним виступив Заступник директора Департаменту молоді та спорту Видиш Володимир Миколайович, який повністю підтримав зауваження, щодо підписання договорів зі школами.
Результати голосування:
За — 26
Проти — 0
Утримався — 1
Рішення прийнято більшістю голосів.