08.06.2022

Конференція Київського міського фізкультурно-спортивного товариства «Україна»

08 червня 2022 р. відбулася позачергова конференція Київського міського фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

Взяли участь 30 делегатів: Бобовик Максим Іванович, Аксамітовська Наталія Олегівна, Бермічев Ігор Володимирович, Беєлоус Валерій Віталійович, Боксер Леонід Іполитович, Голімбієвський Станіслав Станіславович, Долина Сергій Володимирович, Євтушенко Олександр Пантелійович, Заглада Олег Миколайович, Зеніна Ольга Олександрівна, Капустинський Віктор Анатолійович, Лисенко Олександр Петрович, Литвинюк Павло Андрійович, Литвинюк Раїса Миколаївна, Мавлютдінов Олексій Олексійович, Омельчук Наталія Вікторівна, Оринянський Сергій Володимирович, Острожной Костянтин Вікторович, Пекарик Микола Володимирович, Петренко Микола Костянтинович, Поляков Володимир Анатолійович, Романова Оксана Ігорівна, Рябуха Валентина Іванівна, Соловей Леонід Олександрович, Стеценко Дмитро Юрійович, Уманський Євген Віталійович, Цибенко Юрій Михайлович, Шапка Анатолій Іванович, Шапка Олександр Іванович, Шевченко Анатолій Тарасович.

Також були присутні: заступник директора департаменту молоді та спорту виконавчого органу КМР (КМДА) — начальник управління спорту Видиш Володимир Миколайович, директор КДЮСШ «ВОСХОД» Зосімов Валерій Федорович, головний спеціаліст-юристконсульт департаменту молоді та спорту виконавчого органу КМР (КМДА) Бучко Ярослав Ігорович.

Засідання позачергової конференції відкрив голова ГО КМФСТ «Україна» Бобовик Максим Іванович, який у відповідності до ст. 43 Статуту ГО КМФСТ «Україна» є головуючим на засіданні позачергової конференції та запропонував обрати секретарем позачергової конференції ГО КМФСТ «Україна» — Мавлютдінова Олексія Олексійовича.
Головне питання порядку денного — Про передачу до комунальної власності територіальної громади м. Києва 14 дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Спочатку слухали Бобовика М.І., який запропонував підтримати рішення про передачу шкіл до комунальної власності міста Києва.

Далі слово взяв Видиш В.М., який пояснив механізм та необхідність прийняти рішення про передачу спортивних шкіл, засновником яких є КМФСТ «Україна» до комунальної власності міста Києва.

Потім виступила Омельчук Н.В., яка розповіла про історію створення і підтримки ДЮСШ, які входять до складу КМФСТ «Україна», про необхідність передачі їх до комунальної власності міста Києва.

Також запросили Зосімова В.Ф., який попросив підтримати рішення про передачу шкіл, за умови підписання договорів про співпрацю з КМФСТ «Україна» та за умови, що заліки шкіл будуть йти також на користь КМФСТ «Україна».

В кінці обговорення виступив Видиш В.М., який повністю підтримав зауваження, щодо підписання договорів зі школами.

Конференція КМФСТ «Україна» постановила:

1.     Передати безоплатно 14 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, засновником яких є ГО КМФСТ «Україна» до комунальної власності територіальної громади міста Києва згідно з переліком, що додається.

2.     Надати згоду на віднесення цих дитячо-юнацьких спортивних шкіл до сфери управління Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).