ДЮСШ «Акроспорт» — акробатіка, батут

Директор — Капустинський Анатолій Андрійович. Телефон: 468 03 90

ДИТЯЧО — ЮНАЦЬКА  СПОРТИВНА  ШКОЛА «АКРОСПОРТ» КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНА»

ДЮСШ «Акроспорт»  заснована у 1986 році. Знаходиться за адресою: вул. Кирилівська,105 на території УСБ «Спартак» (стадіон «Спартак»), тел. 468-03-90. Вона входить до числа провідних спортивних  шкіл не тільки в Україні а також і у світі.

В школі працюють  кваліфіковані  спеціалісти, справжні професіонали, які успішно готовлять спортсменів з двох видів спорту — спортивна акробатика та стрибки на батуті.

За час роботи школи підготовлено  9  «Заслужених майстрів спорту», 14  Майстрів спорту міжнародного класу  та десятки Майстрів спорту України та СРСР.

Наші  учні  ставали переможцями та призерами самих престижних  міжнародних  змагань : 9  чемпіонів світу, 17  чемпіонів Європи та неодноразові переможці Кубку Світу.

Тільки за останні роки у складі збірної команди України зі спортивної акробатики учні школи Непомнящий Віталій та Науменко Дмитро стали призерами чемпіонату світу серед юнаків 2015 року, а Мітін Владислав і Шевченко Федір – фіналістами  чемпіонату  світу 2015 року та чемпіонату Європи 2016 року. У 2019 році вихованці школи Кузеренко Владислав та Лось Марія стали фіналістами ІІ Європейських ігор.

Сьогодні сотні  юних  спортсменів навчаються азам спортивної акробатики та стрибків  на батуті, вдосконалюють свою майстерність  під  керівництвом 11 досвідчених тренерів, серед яких 2 Заслужених тренера України.

Директор спортивної школи Заслужений тренер України, голова технічного комітету спортивної акробатики Федерації гімнастики України Капустинський Анатолій Андрійович.