ДЮСШ «Олімпієць» — бокс, боротьба

Директор -Євтушенко Олександр Пантелійович. Телефон:468 68 05;067 509 98 17(заст. директора)

ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА “ОЛІМПІЄЦЬ”, М. КИЇВ, ВУЛ. КИРИЛІВСЬКА,105  УСБ «СПАРТАК, ЗАСНОВАНА В 1992 РОЦІ КИЇВСЬКИМ МІСЬКИМ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИМ ТОВАРИСТВОМ “УКРАЇНА”.

Директор письменник Віталій Анатолійович

заступник директора пекарик Микола Володимирович

Спортивна школа у своїй структурі має відділення боксу, боротьби вільної, та орендовану матеріально-технічну базу.

Відділень з видів спорту, де проходять навчально-тренувальні процеси:

м. Київ, вул. Кирилівська,105  усб «спартак., м. Київ,вул.клименко,25  ск «Триумф»., м. Київ, вул.Фізкультурна,1, м. Київ, вул,Ярового,7б  ск «Базін боксінг». М. Київ, ск НАУ, пр. космонавта Комарова,1., м. Київ,вул,Підлісна,3  цспк»Спорт для всіх»., м. Київ,вул, Симона Петлюри,4 ск цск ., м.київ ,вул, Освіти,3 ск КНУБА.

Навчально-тренувальний процес проводять 11 тренерів-викладачів

ДЮСШ «Олімпієць» КМФСТ «Україна» є позашкільним навчальним закладом, що сприяє самовдосконаленню, формуванню здорового способу життя, професійному самовизначенню, розвитку фізичних, моральних здібностей, досягненню рівня спортивної майстерності відповідно до здібностей учнів.

На етапі початкової підготовки ставляться задачі – залучення максимально можливої кількості дітей та підлітків до систематичних занять спортом, спрямованих на розвиток їх особистості, становлення здорового способу життя, виховання фізичних, морально-етичних та вольових якостей.

На етапі попередньої базової підготовки – поліпшення стану здоров’я, включаючи фізичний розвиток, підвищення рівня фізичної підготовленості та спортивних результатів з урахуванням індивідуальних особливостей та вимог програми обраних видів спорту, профілактика шкідливих звичок та правопорушень.

Основними формами навчально-тренувального та виховного процесів є групові навчально-тренувальні та теоретичні заняття, робота за індивідуальними планами, оздоровчо-відновлюючі заходи, участь у змаганнях, спарингові зустрічі, навчально-тренувальні збори, перебування в спортивно-оздоровчих таборах та суддівська практика учнів.

Тренер-викладач відділення бокса аксютін в.в має звання змс, мс, суддя міжнародної категорії, звання мсмк має тренер — викладач з вільної боротьби  нарепеха о.б, звання майстер спорту україни мають: Моісеєв С.Ю., Цибенко Ю.М., Каленченко І.В., Галаган О.А.. 

В спортивній школі проводиться цілеспрямована робота по підготовці спортсменів-розрядників та спортсменів високої кваліфікації. 

За 2018 рік в змаганнях прийняло участь 110 вихованця, з них в чемпіонатах м.києва 28 спортсмена, в чемпіонатах україни 10 спортсменів, до складу збірної м.києва зараховано 10 спортсменів. За рік було присвоєно 68 масових розрядів (ІІ та ІІІ юнацькі розряди).

Дуже значна увага приділяється питанню збереження та зміцнення здоров’я дітей.

Адміністрація школи та тренери-викладачі постійно працюють над створенням сприятливих умов для якісного навчально-тренувального процесу, поліпшенням матеріально-технічного, науково-методичного забезпечення діяльності школи, удосконаленням умов для реалізації соціально-педагогічних, медико-оздоровчих проектів. Підтримують постійний зв’язок з батьками учнів, педагогічними колективами загальноосвітніх шкіл з метою пропаганди спорту серед дітей та підлітків.