СДЮШОР з вітрильного спорту

Директор — Чес Максим Миколайович. Телефон: 411 03 11

ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ВІТРИЛЬНОГО СПОРТУ

За 33 роки школа підготувала призерів та учасників олімпійських ігор, переможців та призерів чемпіонатів світу та європи, кубків світу та європи, чемпіонів україни і переможців багатьох міжнародних змагань.

На балансі сдюсшор знаходиться:

Учбово-адміністративна споруда,

3 елінги,спортивний майданчик,бон,вбиральні,122 судна: дитячих та юнацьких класів – 68 шт., олімпійських класів –  22 шт., національних класів – 20 шт., крейсерсько-перегонових – 6 шт., тренерські та обслуговуючі човни  – 6 шт.

За осатанні 2 роки, спортсмени сдюсшор взяли участь:у міжнародних і українських змаганнях — 12.міських змаганнях — 6.шкільних змаганнях — 2.

До складу національної збірної команди україни з вітрильного спорту (основний склад, кандидати, резерв) увійшло 10 вихованців школи.до  збірної команди м. Києва – 35 спортсменів школи.

Засновниками школи було переведено на баланс школи:6 човнів класу «оптиміст»,орг.техника (комп’ютери, принтери),офісні мебелі

Проведено капітальний ремонт в сан.узлі, та встановлені душові, підведена гаряча вода.

Установлені нові причальні понтони для стоянки крейсерсько-перегонових яхт.

Згідно з планом комплектації на 2018-2019 рік в сдюсшор працюють 25 навчальних груп.

Загальна кількість спортсменів — 150 осіб:

• початкової підготовки — 15груп/95 осіб

• базової підготовки — 8груп/45 осіб

• спеціалізованої базової підготовки — 2групи/10 осіб.

Члени збірні команди україни на 2019 рік (основний склад, кандидати, резерв):члени збірної команди – 9 спортменів,м. Києва – 30 спортменів

Запланована участь вихованців сдюсшор у 30 регатах 2019 року:22 регати всеукраїнськогозначення,8 регат міського значення

Відкриті уроки для учнів загальноосвітніх шкіл, метою яких є розвиток дитячо-юнацького спорту м.києва

Благодійна регата «кубок тата» 2019, метою якої є подарувати свято дітям загиблих та поранених учасників бойових дій, ветеранів та діючих бійців, а також популяризувати вітрильний спорт.

Головною метою трудового колективу СДЮШОР є розвиток вітрильного спорту в м. Києві, підготовка вихованців школи, які і зараз і в майбутньому зможуть гідно представляти місто Київ та Україну на світовому рівні.

Підготовка спортсменів високого рівня, які в майбутньому зможуть претендувати на здобуття медалей вищого ґатунку,  потребує значного часу, спільних зусиль та командної роботи тренерів-викладачів, а також відповідної матеріально-технічної бази.