КДЮСШ «Арсенал» — кікбоксінг, рукопашний бій

Директор — Сергеєв Володимир Ілліч. Телефон: 280 45 33

КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА «АРСЕНАЛ»

Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «арсенал» була заснована у 1955 році. Знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Івана Мазепи, 4/6 (Печерський район), тел. 280-45-33.

Директор – Сергеєв Володимир Ілліч, майстер спорту СССР, заслужений тренер України.

Заступник директора – Романова Оксана Іорівна, заслужений майстер спорту України, тренер 2 категорії.

Школа «Арсенал» має два відділення – кікбоксинг та рукопашний бій, в яких працюють 9 досвідчених тренерів-викладачів, з них:  заслужених тренерів України – 3, 2 тренери мають вищу категорію, 3 тренери мають 2 категорію, Спортивне звання «майстер спорту України міжнародного класу» мають 2 тренери-викладачі, звання «майстер спорту України» мають 2 тренери-викладачі.

У 2018 – 2019 навчальному році спортсмени школи приймали участь у змаганнях різного рівня, де займали призові місця. Вихованець школи Пісковий Руслан зайняв 2 місце на чемпіонаті світу з кікбоксингу wako Серед юнаків та юніорів в Італії.  На відкритому чемпіонаті Європи з рукопашного бою в Угорщині спортсмени Дерев’янко Артем зайняв 2 місце та Власов Михайло 4 місце. Чемпіонами та призерами чемпіонатів України стали 30 спортсменів з кікбоксингу та 38 спортсменів з рукопашного бою.

За 2019 рік 19 спортсменів школи «арсенал» були зараховані до збірних команд України.

За 2018 – 2019 навчальний рік школою було підготовлено: заслужений майстер Спорту України – 1, майстер спорту України міжнародного класу – 1, майстер Спорту України – 2, кандидати в майстри спорту України – 10.